Küçük Bir Yatak Odası Nasıl Dekore Edilir?

40 Simply Seductive 294x300 Küçük Bir Yatak Odası Nasıl Dekore Edilir?

Küçük yatak odaları dekorasyonu zor olan ve kişileri zorlayan bir yapıya sahiptir. Fakat küçük dokunuşlarla dekorasyon son derece güzel bir hal alabilir. Ufak fikirlerle odanızı güzelleştirmek istiyorsanız size uygun fikirler burada.

Eğer odanız küçükse en verimli şekilde alanı değerlendirmeniz gerekiyor demektir.

set yatak odası 228x300 Küçük Bir Yatak Odası Nasıl Dekore Edilir?

İlk örnekte yapılması gereken set tasarımdır. Böylece hem dekore etmeye hem de objelere yer kalırken odanız daha geniş görünecektir.

45 Jason Martin Design 300x199 Küçük Bir Yatak Odası Nasıl Dekore Edilir?

 

Odanız küçükse yatak ölçünüzü de standart altında tutabilirsiniz. Yatağın ucuna bir çalışma masası yerleştirmeniz hem yatak sınırını hem de çalışma ortamınız oluştururken hoş bir görüntüye sahip olmanızı da sağlayacaktır.

44 Interiors by Francesca 1 300x200 Küçük Bir Yatak Odası Nasıl Dekore Edilir?

 

Odanızda kullandığınız duvar kağıdı da oldukça yararlı olacaktır. Eğer çok dar bir alana sahipseniz kestireceğiniz camlar sayesinde kendi yarattığınız komodin size büyük fayda sağlayacak ve dekorasyona ayrı bir hava katacaktır. Pencerenin kullanımdaki önemini resimde inceleyebilirsiniz.

43 access.decorati 205x300 Küçük Bir Yatak Odası Nasıl Dekore Edilir?

Bu tarz odalarda beyaz ton ve açık ışık son derece önem arz etmektedir. Ve odanın sıkışık olmasını engellemeniz gerekmektedir.

42 access.decorati 300x200 Küçük Bir Yatak Odası Nasıl Dekore Edilir?

Perdelerin sade yapısı sizin daha rahat ve ferah bir ortam sağlayacaktır. Hafif kumaşlar bu dekorasyonun önemli bir parçasıdır.

41 DesignSponge  199x300 Küçük Bir Yatak Odası Nasıl Dekore Edilir?

 

Yanlarında kendinden komodini olan yatak başları da kullanabilirsiniz. Bunlar küçük odalara yardımcı olarak üretilen dekorasyona anlam katan aynı zamanda da yerden kazanmanızı sağlayan ürünler. Tüketici dostu da denebilir. Eğer evinizi yenileyecekseniz ve küçük bir yatak odanız varsa tercihiniz bu yönde olabilir.

40 Simply Seductive1 294x300 Küçük Bir Yatak Odası Nasıl Dekore Edilir?

Duvarlarınızda oldukça etkili olacaktır. Küçük oda dekorasyonunda duvar rafları, askılar oldukça etkili ve toparlayıcı birer içerik olarak size sunulmaktadır. Kurtarıcı ve ufak yapılı ürünlerdir. Ancak son derece yarar sağlarlar.

38 thebookofsecrets 300x300 Küçük Bir Yatak Odası Nasıl Dekore Edilir?

Hantal mobilyalar sizi son derece boğacak ve küçük odanın kasvetli bir hale gelmesine neden olacaktır. Bunun yerine açık renk mobilyalar sizin için rahta ferah bir ortam sağlarken odaya derinlik katarak geniş bir görünüm sağlayacaktır. Ayrıca aydınlatmalar bu tarz odalarda illa komodin üzerinde olmak zorunda değildir. Duvarda ya da tavanda kullanılan aydınlatma türleri de son derece etkili aynı zamanda yer tasarrufu sağlayacak nitelikte olacaktır. Bunu yaparken halı tarzı ürünlerinde beyaz olmasına ya da açık renk olmasına dikkat etmeniz gereklidir.

26 meumoleskinedigital 300x200 Küçük Bir Yatak Odası Nasıl Dekore Edilir? 34 countryliving.com  260x300 Küçük Bir Yatak Odası Nasıl Dekore Edilir?

 

 

Bir önceki yazımız olan Yatak Başı Yatak Odanızın Önemli Bir Unsuru başlıklı makalemizde yatak, yatak başı ve yatak odası hakkında bilgiler verilmektedir.


Aranan İlanlar: yatak odası küçüksün nasıl halı olabilir, yatak odam küçük nasıl dekore edebilirim, daha verimli çalışmak için oda nasıl dizayn edilmeli, odam küçük nasıl dekore edebilirim, odam çok küçük nasıl yerden tasarruf edebilirim, küçük yatak odaları nasıl dekore edilir, küçük oda nasıl dizayn edilir, küçük bir odayı nasıl dekor edebilirim, dar odalar için yatak odası modelleri, dar çocuk odaları nasıl dekore edilmelidir

One Response to “Küçük Bir Yatak Odası Nasıl Dekore Edilir?”

  1. […] Küçük yatak odaları dekorasyonu zor olan ve kişileri zorlayan bir yapıya sahiptir. Fakat küçük dokunuşlarla dekorasyon son derece güzel bir hal alabilir. Ufak fikirlerle odanızı güzelleştirmek istiyorsanız size uygun fikirler burada. Eğer odanız küçükse en verimli şekilde…Küçük Bir Yatak Odası Nasıl Dekore Edilir? […]

Leave a Reply